Bar a reštaurácia

Tradičná slovenská kuchyňa v inovatívnom prevedení.

Gastronomický koncept Hotela Lesná sa opiera o overené tradície a prináša vám ich v novom šate. Jedálny lístok nesie rukopis Petra Ďurča, oceňovaného slovenského šéfkuchára a člena elitného Gourmet klubu.

Náš šéfkuchár s jeho tímom kuchárov, someliéri, baristi a barmani sa s potešením postarajú, aby ste si z pobytu vo Vysokých Tatrách odniesli nezabudnuteľné gastronomické zážitky.

Náš tím pre Vás každý večer pripravuje v reštaurácii tie najlepšie kulinárske špeciality a samotná večera je oslavou skvelého jedla, ktorá si vyžaduje formálne oblečenie. Preto našich hostí prosíme o dodržiavanie dress code - „smart casual“ počas večere.

Poskytnutie večere je podmienené predošlou rezerváciou, ktorú je nutné nahlásiť minimálne deň vopred na recepcii hotela.

Champagne lobby bar

Champagne lobby bar

Káva, víno či long drink s prekrásnym výhľadom na Lomnický štít. Nemožné? V hotelovom Champagne lobby bare vám tento pôžitok doprajeme.

Vďaka nezameniteľnej atmosfére je lobby bar pulzujúcim centrom Hotela Lesná. Vypite si šálku lahodnej kávy, zohrejte sa pri praskajúcom dreve v krbe a bavte sa s priateľmi pri dobrom víne. A to všetko pri pohľade na scenériu tatranských štítov z barovej terasy. Okrem toho je pre vás pripravená široká ponuka značkových vín, šampanského, miešané nápoje aj chutné sendviče.

Nápojový lístok Vínna karta

Ochutnávka rumov

Pripravili sme pre vás aj špeciálnu ponuku, ochutnávku rumov, pri ktorej sa dozviete rôzne zaujímavosti o týchto znamenitých nápojoch.

Dohodnete si ju do 17:00 daného dňa na ktorýkoľvek čas v rámci otváracích hodín Lobby baru, ponuka nie je limitovaná počtom osôb. Zastavte sa, stojí to za to.

CENA: 14,90€/OSOBA

Domáci koláč s kávou

Dajte si v Lobby bare ku kávičke aj vynikajúci slivkový domáci koláč so šľahačkou.

V ponuke je denne ako súčasť balíčka s kávou za 7,90€.

CENA: 7,90€/OSOBA

Reštaurácia Baux ball

Reštaurácia Baux ball

Naši kuchári denne starostlivo vyberajú čerstvé potraviny od regionálnych výrobcov, z ktorých pripravujeme dobroty na váš tanier. Ochutnajte čokoľvek a zažijete festival výnimočných chutí.

Pri zostavovaní jedálneho lístka sme vyberali aj tie najlepšie vína zo slovenskej a zahraničnej produkcie. Náš someliér vám ochotne poradí s výberom, aby bol váš zážitok z jedla skutočne dokonalý.

Jedálny lístok / Polpenzia Vínna karta Zoznam alergénov a pôvod mäsa

Zážitková gastronómia

Zážitková gastronómia

Hostina pre všetky zmysly, ktorá poteší nielen chuťou a vôňou, ale aj farbami a spôsobom servírovania. Počas nej sa každý pokrm zmení na umelecké dielo. Prijmite pozvanie na naše kulinárske zážitky a vychutnajte si skvelé jedlo naozaj všetkými zmyslami.

Jednotlivé pokrmy Vám prezentuje sám náš šéfkuchár, ktorý Vám rád prezradí tajomstvá prípravy jedál, podelí sa o svoje skúsenosti a rady a predstaví Vám tie najnovšie trendy a technológie prípravy jedál ako napr. molekulárna gastronómia.

Radi Vám pripravíme menu šité na mieru pre Vašu spoločnosť či príležitosť. Degustačné Menu ponúkame pre skupiny do 25 osôb v nasledovných cenových reláciách:

  • 5-chodové menu á €50
  • 6-chodové menu á €60
  • 7-chodové menu á €70
  • 8-chodové menu á €80

V prípade záujmu kontaktujte prosím: matej.ivanic@hotellesna.sk

Gastronomické akcie

Všetky gastro víkendy

Špeciálna ponuka

Adult friendly Hotel Lesná

Rezervujte si pobyt