Hotel Lesná

Prvý adult friendly hotel na Slovensku!

Hotel Lesná**** Superior v obci Stará Lesná, v podhorí Vysokých Tatier, je oázou relaxu so štýlovým ubytovaním, unikátnym wellness a prvým, jediným Spa by L´Occitane na Slovensku, vychýrenou kuchyňou pod vedením Petra Ďurča a najmä osobným prístupom k hosťom.

Vitajte na výnimočnom mieste, kde Vám umožníme spomaliť, stíchnuť, zregenerovať sily, oddávať sa rozmaznávaniu a vychutnávať si pôžitok z dokonalého oddychu.

Našich verných hostí odmeníme členstvom v Residence Club. Získať môžete striebornú, zlatú alebo platinovú Residence Club Card, ktoré Vás budú oprávňovať na zľavy na ubytovanie a ďalšie služby a produkty zakúpené v našom rezorte.

Zistiť dostupnosť Kontakt Ubytovanie

Prvý adult friendly hotel na Slovensku

Prvý adult friendly hotel na Slovensku

Vytvorili sme priestor, kde si môžu dospelí nerušene oddýchnuť a v pokoji si vychutnávať ticho a kľud. V hoteli nenájdete detské postieľky, detské stoličky, detské menu, či detský kútik, animácie alebo zvýhodnenú cenu ubytovania pre dieťa.

Snažíme sa o to, aby naši hostia okrem luxusu a pohodlia mali dostatok času pre seba, naplno si užívali ticho celého rezortu a vychutnali si nerušený oddych.

Zažite ničím nerušené chvíle v tichom prostredí mimo rušného centra Tatier a v pokojnej atmosfére adult-friendly hotela Lesná****.

O koncepte Adult friendly

Luxusný hotel, ktorý čerpá inšpiráciu z prírodného prostredia

Luxusný hotel, ktorý čerpá inšpiráciu z prírodného prostredia

Keď vstúpite dovnútra, dýchne na vás svieža, moderná a zároveň útulná atmosféra. Keď sa pozriete von, ohromia vás majestátne scenérie Tatier, ideálne pre letnú turistiku či zimnú lyžovačku.

Hotel Lesná spĺňa všetky predpoklady, aby sa stal vaším druhým domovom v Tatrách.

Doprajte si oddych v luxusnom štýle

Doprajte si oddych v luxusnom štýle

Hotel Lesná ponúka ubytovanie v 35 izbách a hotelových apartmánoch najvyššieho európskeho štandardu. Izby a apartmány sú zariadené v modernom a elegantnom dizajne, zároveň pôsobia veľmi útulne, preto sa v nich budete cítiť ako doma.

Pýchou spální sú pohodlné postele a matrace značky KING KOIL vo veľkosti King Size. Individuálny prístup a starostlivosť o vás sú našou prioritou, preto sme pre vás vybrali toaletné potreby luxusnej francúzskej kozmetiky L'Occitane.

V Residence Lesná má každý apartmán plne vybavený kuchynský kútik s chladničkou, samozrejmosťou je LED televízor aj vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet.

Preskúmajte izby

Vaše želania meníme na skutočnosť

Vaše želania meníme na skutočnosť

Ak túžite po ozajstnej regenerácii tela a mysle, doprajte si ju v našom luxusnom a autentickom Spa by L’Occitane, v hotelovom bazéne, fitness a wellness centre. Priamo z bazéna sa budete dívať na majestátny Lomnický štít a vychutnávať si pôžitok z dokonalého oddychu.

Gastronomické radovánky na vás čakajú v našom lobby bare a reštaurácii s tradičnou slovenskou kuchyňou v novom, odľahčenom a modernom prevedení. Zárukou kvality a výnimočnosti je menu pripravené uznávaným šéfkuchárom Petrom Ďurčom, členom Gourmet klubu.

Samozrejmosťou hotelového servisu sú etážový servis, bezplatné pripojenie na vysokorýchlostný internet a bezplatné parkovisko.

Chránime pre vás to najkrajšie

Chránime pre vás to najkrajšie

Hotel Lesná prešiel kompletnou rekonštrukciou v súlade s najvyššími európskymi štandardmi. Pri obnove sme kládli maximálny dôraz na symbiózu hotelovej prevádzky so životným prostredím a trvalo udržateľný rozvoj regiónu.

Citlivým prístupom aj využitím najmodernejších technológií sme minimalizovali dopad na jedinečnú a krehkú prírodu Vysokých Tatier. Výsledkom je napríklad získavanie významnej časti energií z obnoviteľných zdrojov energie a jej opätovné využitie pre potreby hotela.

Veríme, že aj vy si zamilujete tatranskú prírodu tak ako my a v Hoteli Lesná nájdete váš druhý domov.

Prvý adult-friendly hotel na Slovensku!

Hotel Lesná**** Superior sa stáva čoraz obľúbenejším miestom pre mnohých návštevníkov.

Napriek tomuto trendu sme zaznamenali rodiny s deťmi, ktorým chýbali alebo nepostačovali služby pre deti v hoteli. Trend v cestovnom ruchu jednoznačne smeruje k vysoko diferencovaným produktom a k individualizácii ponuky. A keďže v okolí existuje niekoľko hotelov rovnakej kategórie špecializujúcich sa svojimi službami aj vybavením na pobyty rodín s deťmi, rozhodli sme sa z tohto nášho nedostatku spraviť konkurenčnú výhodu a vytvoriť kontrast s ostatnými hotelmi v okolí. Vytvoriť priestor, kde by si mohli dospelí nerušene oddýchnuť a v pokoji si vychutnávať ticho a kľud.

A tak sa 1.januára 2018, keď nastalo spustenie konceptu do praxe, hotel Lesná**** s prívlastkom adult-friendly stal opäť v niečom prvým hotelom na Slovensku.

Pre čiastočnú zmenu modelu fungovania sme sa rozhodli po kladných odporúčaniach v hoteloch v iných častiach Európy. V blízkom alebo vzdialenom zahraničí je už bežnou praxou, že vznikajú hotely, v ktorých Vám dieťa jednoducho neubytujú. U nás sú hostia každej vekovej kategórie naďalej vítaní, pobyt ani vstup do hotela nie je deťom zakázaný, avšak službami sa špecializujeme na dospelého klienta. V hoteli nenájdete detské postieľky, detské stoličky, detské menu, či detský kútik, animácie alebo zvýhodnenú cenu ubytovania pre dieťa. Vo wellness centre sú taktiež vyhradené priestory a časy iba pre dospelých návštevníkov.

Základnou myšlienkou vždy pre nás bolo poskytnúť hosťom čo najkvalitnejšie služby za primeranú cenu. Snažíme sa o to, aby naši hostia okrem luxusu a pohodlia mali dostatok času pre seba, naplno si užívali ticho celého rezortu a vychutnali si nerušený oddych. Preto sme ideálnym hotelom pre romantické víkendy, svadobné cesty, oslavy výročí, wellness pobyty alebo naše už tradičné gastrovíkendy, ktoré organizujeme zakaždým so vzácnym hosťujúcim kuchárom zo zahraničia.

Prevažná väčšina našich hostí sa zvyčajne vymyká z klasického konceptu rodinných týždňových dovoleniek a zostáva na kratšie pobyty, najčastejšie na predĺžený víkend, ideálne plný pokoja a relaxu. Pri zavádzaní konceptu adult-friendly sme mysleli práve na všetkých tých, ktorí si chcú skutočne oddýchnuť v krátkom čase. Dospelí cestujúci môžu zámerne vyhľadávať hotely, ktoré ponúknu nimi preferovaný oddych od vyššej intenzity zvukov. Priznajme si, napriek láske k deťom, sú situácie, kedy je oddych od detského plaču a kriku niekomu cieľom. A cieľom hotela bolo vytvoriť lepšie podmienky pre spokojnosť práve tejto vybranej cieľovej skupiny a ponúknuť našim hosťom využitie potenciálu, ktorý sme horlivo budovali, a našich jedinečných služieb naplno. Našim heslom vždy bolo „Doprajte si oddych v luxusnom štýle.“ Aby sme naňho nezanevreli, stala sa myšlienka tohto konceptu pre nás kľúčovou. Je to alternatíva tak prirodzená, ako hotely pre rodiny s deťmi, hotely pre seniorov a pod., ktoré sa orientujú na vybranú skupinu práve svojimi poskytovanými službami. A nakoniec samotní návštevníci si takýto hotel zvolia, a ide tak o naplnenie ich dopytu, o splnenie želaní cieľovej skupiny. Vo svete je bežné, že okrem bezdetných párov sa po takomto type ubytovania začali dopytovať dokonca aj rodičia detí, ktorí si potrebujú oddýchnuť. Takže:

Zatiaľ deti nemáte? Sme ideálny hotel pre Vás.
Vaše ratolesti už vyrástli? Zaujímajte sa chvíľu o seba.
Máte deti? Doprajte im stráviť čas so starými rodičmi a sebe vzácnu chvíľu jeden pre druhého. Užite si chvíle bez svojich vlastných detí, či detí iných hostí.

Ubytovací poriadok Reklamačný poriadok

Ocenenia

Ocenenie pre Hotel Lesná Ocenenie pre Hotel Lesná Ocenenie pre Hotel Lesná Ocenenie pre Hotel Lesná Ocenenie pre Hotel Lesná Ocenenie pre Hotel Lesná Ocenenie pre Hotel Lesná
Napísali o nás

Špeciálna ponuka

Adult friendly Hotel Lesná

Rezervujte si pobyt