Lesná Spa by L'Occitane

Prvé Spa by L'Occitane na Slovensku.

Francúzska kozmetická značka L’Occitane a Hotel Lesná predstavujú spoločný projekt – prvé Spa by L’Occitane na Slovensku.

Zažite ničím nerušené chvíle v tichom prostredí mimo rušného centra Tatier a v pokojnej atmosfére adult-friendly hotela Lesná****.

Radi vás privítame denne v čase 14:00 - 22:00

Spa by L’Occitane

Spa by L’Occitane

Chvíle strávené v Lesná Spa by L’Occitane sú skutočným pôžitkom pre všetky zmysly. Stačí jeden krok a ocitnete sa v inej dimenzii, vstúpite do malého Provensálska. Každý pohyb, každá ingrediencia a každý rituál je inšpirovaný týmto miestom.

Svetom Lesná Spa by L’Occitane vás bude sprevádzať osobná Spa terapeutka. Poskytne vám hotelový Spa & wellness servis, aby ste si mohli odpočinúť a načerpať energiu do sýtosti.

Zaslúžite si to najlepšie! Nechajte sa rozmaznávať v Lesná Spa by L’Occitane Hotela Lesná.

viac o Spa by L’Occitane

Spa menu

Spa menu

Každé ošetrenie alebo masáž v Lesná Spa by L´Occitane zapojí všetky vaše zmysly – relaxačnou hudbou, zmyselnými vôňami, realistickými masážnymi miestnosťami, výlučne ručne vykonávanými postupmi, šálkou bylinkového čaju...

Rituály a Procedúry

Wellness

Wellness

Wellness je veľkorysým miestom pre váš oddych. Nájdete v ňom bazén s masážnymi prvkami, vnútornú vírivku, saunový svet a oddychovú zónu s priamym nádherným výhľadom na Lomnický štít.

Preskúmať wellness

Fitness

Fitness

Ubytovaní hostia môžu bezplatne využívať profesionálne fitness centrum, vybavené kvalitnými posilňovacími strojmi značky DAFE.

VIac o fitness

Špeciálna ponuka

Adult friendly Hotel Lesná

Rezervujte si pobyt