Spa menu

Inšpirované prírodnými vôňami z francúzskeho vidieka.

Starostlivosť o pleť

Starostlivosť o pleť

Neprekonateľné luxusné pleťové ošetrenia so vzácnou Slamienkou bojujú proti vráskam, ochabnutiu pleti a nedostatku jemnosti.

Ošetrenia v kombinácii s drenážnou masážou zas zanechávajú pleť okamžite rozžiarenú, plnú energie a hydratovanú.

 • SLAMIENKOVÉ TAJOMSTVO MLADOSTI

  Toto ošetrenie pleti účinne rieši viditeľné známky starnutia: vrásky, ochabnutie pleti a nedostatok jemnosti. Výsledkom je jemnejšia a pevnejšia, viditeľne mladšie vyzerajúca pleť.

  60 min. / 68 €

 • SLAMIENKOVÉ BOŽSKÉ TAJOMSTVO VEČNEJ MLADOSTI

  Neprekonateľné luxusné pleťové ošetrenie určené proti starnutiu pleti bojuje účinne proti viditeľným známkam starnutia, zlepšuje kontúry tváre a vďaka dlhšej masáži tváre a rozsiahlemu ošetreniu dekoltu podporuje celkovú krásu a mladosť. Tvár a dekolt vyzerajú viditeľne mladšie!

  90 min. / 88 €

 • SLAMIENKA – MLADISTVÉ OČI

  Ošetrením sa zvyšuje mikrocirkulácia v pokožke okolo očí, čím sa dosiahne svieži, oddýchnutý a mladistvo vyzerajúci vzhľad očného okolia. Ideálne pre každého s jemnými vráskami, tmavými kruhmi a opuchmi okolo očí.

  25 min. / 32 €

 • SLAMIENKA - BOŽSKÉ OČI

  Pre kompletné omladenie očných partií! Tento 40-minútový postup zahŕňa použitie nášho Božského receptu, ktorý spolu s originálnou teplou a studenou starostlivosťou s liftingovým efektom, intenzívne ošetruje príznaky starnutia. Perfektné luxusné potešenie pre oči a obrovský moment relaxácie!

  40 min. / 48 €

 • VYŽIVUJÚCE OŠETRENIE Z BAMBUCKÉHO MASLA

  Toto ošetrenie je navrhnuté pre riešenie špecifických potrieb citlivej pokožky. Postup sa zameriava na posilnenie a ochranu pleti, ktoré sú zabezpečené intenzívnou výživou bambuckého masla, veľmi jemným pílingom a chladivým momentom. Obnovujúce a hydratačné zložky bambuckého masla prinesú vašej pokožke dlhotrvajúci pocit komfortu a výživy.

  60 min. / 68 €

 • PIVONKA – DOKONALÁ KRÁSA

  Perfektné ošetrenie pre dokonalú pleť. Ošetrenie okamžite a viditeľne vytvára ideálne vyzerajúcu pleť. V kombinácii s drenážnou masážou, ktorá stimuluje krvný obeh a odstraňuje toxíny, toto ošetrenie pomáha skrášliť Vašu pokožku.

  60 min. / 68 €

 • AQUA – HYDRATAČNÉ OŠETRENIE PLETI PRE PÁNOV

  NOVINKA

  Ultrahydratačná kozmetická starostlivosť, ktorá zanecháva pokožku hydratovanú po celý deň. Prípravky z radu Aqua Réotier sú obohatené o vodu z prameňa Réotier a kyselinu hyalurónovú. Dokonale hydratovaná pleť vyzerá plnšie a je plná vitality a sviežosti.

  60 min. / 68 €

Telové ošetrenia

Telové ošetrenia

Spojenie tradícií z celého sveta a využitie toho najlepšieho z nich.

Relaxačné trenie zo Švédska, Akupresúra z Číny, Reiki & Shiatsu z Japonska ... zlúčené do exkluzívnych masážnych sekvencií L'Occitane.

 • RELAXAČNÁ AROMACHOLOGIE MASÁŽ

  Spojením švédskeho jemného trenia, čínskej akupresúry a masážnej techniky z Bali sa dosiahne stimulácia krvného obehu, uvoľnenie napätia a odstránenie stresu. Vaše telo a myseľ sa budú cítiť skutočne uvoľnené a pokojné a zaspíte oveľa ľahšie.

  60 min. / 68€

  90min. / 88€

 • RELAXAČNÁ AROMACHOLOGIE MASÁŽ CHRBTA

  Táto relaxačná masáž sa sústredí na uvoľnenie napätia a stresu z oblasti chrbta, ramien a krku. Éterické oleje Aromachologie – levanduľa, tea tree a pelargónia – zabezpečujú kompletnú relaxáciu.

  25 min. / 32€

 • REVITALIZAČNÁ AROMACHOLOGIE MASÁŽ

  Masáž je kombináciou jemnej Švédskej masáže, intenzívnej Lomi Lomi masáže a techník masáže z Bali. Týmto výnimočným spojením sa dosiahne znovuoživenie tela i mysle. Masážny postup je v súlade s krvným obehom. Je vhodný pre ľudí trpiacich chronickou únavou.

  60 min. / 68€

 • HĹBKOVÁ MASÁŽ PRE INTENZÍVNE UVOĽNENIE

  Táto masáž sa skladá z intenzívnych tlakov Lomi Lomi techniky, akupresúrnych bodov a jemného strečingu. Uvoľňuje svalové napätie a zameriava sa na chrbát, ramená a krk. Výsledkom je vzpruženie celého tela a intenzívne vyváženie. Ideálna je pre športovcov/ športovkyne a cestovateľov pre rýchle zotavenie sa po dlhom lete (jet-lag).

  60 min. / 68€

  90 min. / 88€

 • MASÁŽ HOTELA LESNÁ – MASÁŽ HORÚCIMI KAMEŇMI

  Prinášame Vám unikátny zážitok v podobe nášho výnimočného ošetrenia, vytvoreného špeciálne pre hostí Lesná Spa by L'OCCITANE. Masáž celého tela horúcimi kameňmi pomáha zmierniť svalové napätie a bolesť, zmierňuje stres a zlepšuje spánok. Teplo z kameňov, priložených na telo, preniká do hlbších tkanív, čím uvoľňuje aj veľmi tuhé svaly a poskytuje extra relaxáciu, ktorú potrebujete. V kombinácii s olejom z Bambuckého masla a jeho výživnými schopnosťami, zanecháva pokožku mäkkú a do hĺbky vyživenú.

  75 min. / 78 €

 • MANDĽOVÉ ZOŠTÍHĽUJÚCE KÚZLO

  Toto zoštíhľujúce ošetrenie je založené na kombinácii lymfatickej drenáže a špecifických tonizačných a spevňujúcich pohybov, ktoré sú zamerané na oblasti najviac postihnuté celulitídou: nohy, brucho a zadok, zlepšujú krvný obeh a pružnosť pokožky. Výsledkom je pocit štíhlejšieho pásu a bokov a intenzívny pocit ľahkosti na celom tele! Ideálne jarné ošetrenie a taktiež vhodné ako doplnok pri detoxikácii organizmu a po tehotenstve.

  60 min. / 68€

 • VERBENOVÁ MASÁŽ BYLINNÝMI MEŠCAMI

  Ikonické vône Provence boli zachytené v sadách bylinných mešcov. Pri masírovaní celého tela sú z nich prijímané uvoľňujúce a osviežujúce benefity Levandule a Verbeny. Masáž jemným tlakom uvoľňuje svalové napätie a vracia vnútorné teplo do tela. Počas tohto jedinečného zážitku získate vnútorný pokoj a Vášmu telu vrátite rovnováhu.

  90 min. / 88€

 • ULTRA- ZJEMŇUJÚCE OŠETRENIE RÚK S BAMBUCKÝM MASLOM

  Starostlivosť, ktorá len v priebehu 25 min. vyživí, zjemní a ochráni pokožku vašich rúk... budú jednoducho krajšie. Vhodné skombinovať s iným ošetrením z menu Lesná Spa by L'OCCITANE a zvíťaziť nad viditeľnými znakmi starnutia pokožky na rukách, ktoré sú výsledkom každodenného vplyvu vonkajšieho prostredia.

  25 min. / 32€

 • ULTRA- ZJEMŇUJÚCE OŠETRENIE NÔH S BAMBUCKÝM MASLOM

  Nohy sú najviac namáhanou časťou tela. Sú neustále pod tlakom váhy tela, topánok, chodenia a fyzických aktivít, a preto si nohy vyžadujú rovnakú pozornosť a starostlivosť ako ktorákoľvek iná časť nášho tela. Toto 45-minútové ošetrenie zanechá vaše nohy oddýchnuté, zregenerované a jemné! Aj vaše telo sa bude cítiť ľahšie!

  45 min. / 48€

Telové pílingy a kúpele

Telové pílingy a kúpele

Procedúry, ktoré zanechajú pokožku perfektne pripravenú na ďalšie ošetrenie alebo masáž. Vaša pokožka zostane po pílingu dokonale hladká, jemná a hydratovaná.

Kúpeľ predstavuje vynikajúci relaxačný úvod, ktorý zanecháva pokožku i myseľ dokonale pripravenú prijímať benefity ošetrenia, ktoré po ňom nasleduje.

Súčasťou kúpeľov je aj masáž ramien a krku.

 • VYŽIVUJÚCI PÍLING S BAMBUCKÝM MASLOM

 • MANDĽOVÝ SPEVŇUJÚCI PÍLING

  45 min. / 48€

 • ZJEMŇUJÚCI KÚPEĽ S BAMBUCKÝM MASLOM

 • LEVANDUĽOVÝ RELAXAČNÝ KÚPEĽ

 • POVZBUDZUJÚCI KÚPEĽ S VERBENOU

 • MLIEČNY MANDĽOVÝ KÚPEĽ

  25 min. / 32€

Rituály

Rituály

Aby sme vám v Lesná Spa by L'OCCITANE poskytli dokonalé uvoľnenie a pocit blahobytu, pripravili sme pre vás rituály pre jednotlivcov aj pre páry, ktoré sú kombináciou niekoľkých ošetrení.

 • PROVENSÁLSKE PREBUDENIE ZMYSLOV

  Revitalizačná aromachologie masáž v kombinácii so Slamienkovým tajomstvom mladosti.

  120 min. / 124 €

 • AQUA – INTENZÍVNE A OSVIEŽUJÚCE OŠETRENIE PRE PÁNOV

  Hĺbková masáž pre intenzívne uvoľnenie tela doplnená o hydratačné ošetrenie pleti pre pánov.

  120 min. / 124 €

 • MANDĽA – DOKONALÉ SILUETY

  Mandľový spevňujúci píling v kombinácii s Mandľovým zoštíhľujúcim kúzlom.

  120 min. / 124 €

 • MOMENT ZNOVUZRODENIA VO DVOJICI

  Povzbudzujúci kúpeľ, po ktorom nasleduje telový píling. Celý proces znovuzrodenia je ukončený zázračným ošetrením, ktoré prebudí vaše telo i myseľ – Revitalizačnou Aromachologie masážou s esenciálnymi olejmi borovice, mäty, rozmarínu a citrónu.

  150 min. / 239 €

 • RADOSTNÁ CHVÍĽKA PRE DVOCH

  Ošetrenie pre dvoch - výživný telový píling, doplnený o telovú masáž.

  90 min. / 151 €

Priebeh procedúr

Priebeh procedúr v Spa by L’Occitane

1

V priestoroch SPA je Vám k dispozícii Infračervená sauna. Využitie sauny pred procedúrou pre zlepšenie efektu z masáže je súčasťou akéhokoľvek ošetrenia.
Priebeh procedúr v Spa by L’Occitane

2

Samotná procedúra začína kúpeľom nôh ako vstupným rituálom pre prípravu celého organizmu na prijatie benefitov ošetrenia.
Priebeh procedúr v Spa by L’Occitane

3

Potom vaše ošetrenie zapojí všetky vaše zmysly – zmyselnými vôňami, relaxačnou hudbou, realistickými masážnymi miestnosťami, ručne vykonávanými postupmi.
Priebeh procedúr v Spa by L’Occitane

4

Rovnako ako zvyšok sveta L'OCCITANE, aj naše Spa je o autenticite a vždy uprednostňujeme ručne vykonávané procedúry pred prístrojmi a tradičné masážne techniky pred technológiou.
Priebeh procedúr v Spa by L’Occitane

5

L'OCCITANE ponúka unikátny rad ingrediencií, inšpirovaný prírodnými vôňami z francúzskeho vidieka. Potešia Vaše zmysly a ich blahodarné účinky budete prijímať počas celého trvania procedúry.
Priebeh procedúr v Spa by L’Occitane

6

Po ošetrení Vás čaká relaxačná chvíľka so šálkou voňavého čaju, ktorý Vám pripraví Vaša terapeutka v odpočinkovej miestnosti Camargue a recepčné Vám ochotne pomôžu s kúpou produktov, ktoré Vás pri masáži oslovili.

Hľadáte darček, ktorý zaručene poteší?

Darujte poukaz na pobyt, na masáž, či vstup do wellness.

Darčekové poukazy

Špeciálna ponuka

Adult friendly Hotel Lesná

Rezervujte si pobyt