4* Superior

Hotel Lesná prechádza na novú, nadštandardnú kategóriu ****Superior = výnimočné služby, veľkorysý priestor, vysoká kvalita.

V hotelovom sektore existujú aj iné kategórie, ako tie štandardné, na ktoré sú hostia zvyknutí. Sú určené tým hosťom, ktorým už napríklad nestačia 4*, ale neláka ich zatiaľ ani 5*. Jednou z kategórií, o ktorých hovoríme, je 4-hviezdičkový Superior. Hlavným cieľom zrodu tejto novej nadštandardnej kategórie je poskytnúť dobrým hotelom možnosť odlíšiť sa od svojich konkurentov.

Hotel Lesná**** už dlhodobo spĺňa všetky predpoklady na získanie tohto označenia, a my vám s hrdosťou oznamujeme, že sa od 1.2.2023 mení na Hotel Lesná****S

Vzostup hotela do kategórie 4*S znamená odlíšenie sa od ostatných hotelov v kategórii 4*, v ktorej sme boli doteraz. Prívlastkom Superior sa označujú výnimočné služby nad rámec štandardného minima, ktoré prinášajú hosťom luxusný zážitok, a ktoré uspokojujú rozmanité a náročné potreby hosťa.

O akých službách hovoríme v tejto súvislosti v našom hoteli?

O akých službách hovoríme v tejto súvislosti v našom hoteli?

Hotel Lesná je výnimočný hneď niekoľkokrát.

Okrem zaujímavej polohy v tichej obci mimo rušného centra Tatier, ale pritom iba pár kilometrov od hlavných tatranských stredísk, sa môže pochváliť hneď niekoľkými prvenstvami v rámci slovenského hotelierstva.

Izby (Veľkorysý priestor)

Začať môžeme samotnou ubytovacou časťou, ktorá je v tomto hoteli netypická. Štandardom býva väčší počet dvojlôžkových izieb a niekoľko apartmánov pre hostí, ktorí si chcú priplatiť za komfort. V Hoteli Lesná je to však presne naopak. Apartmány sú u nás štandardom, z 34 izieb v hoteli je 30 apartmánov so spálňou a obývačkou s kuchynským kútikom, pretože najmä pohodlie a dostatočný priestor je presne to, čo od ubytovania v luxusnom hoteli očakávate.

Spa by L’Occitane (Jediné na Slovensku)

Hlavným lákadlom hotela je prvé a jediné Spa by L’Occitane na Slovensku. Francúzska značka má viac ako 2 000 predajní a salónov po celom svete, pričom partnerov pre otvorenie Spa by L’Occitane si starostlivo vyberá spomedzi luxusných 5* hotelov. Hotel Lesná je jediným 4* hotelom, ktorý už pri prvej návšteve predstaviteľov značky presvedčil, že toto miesto je tou správnou voľbou. Luxusná kozmetika L'Occitane vás rozmaznáva v každom kúte hotela – na izbách, vo wellness, pri masážach, a kúsok Provensálska si prostredníctvom nej môžete odniesť aj domov.

Masáže (Originálne a jedinečné)

Autentické ingrediencie s preukázateľnou účinnosťou sa spájajú s tradičnými technikami masáží z celého sveta v jedinečných postupoch, s ktorými sa nestretnete nikde inde, okrem medzinárodnej siete salónov Spa by L’Occitane. Podstatou každej procedúry sú prírodné zložky kozmetiky a ručne vykonávané postupy bez použitia zariadení či akejkoľvek technológie. Práve zmysel pre dotyk je srdcom filozofie Spa by L’Occitane. V Lesná Spa by L’Occitane sa kladie dôraz na celkový zážitok, nie len samotnú masáž. Postarajú sa o to masážne kóje s 3D efektom, relaxačná hudba a ikonické vône francúzskeho vidieka, ktoré vás prenesú do Provensálska. Od prvého kroku Vás sprevádza špeciálne vyškolená osobná Spa terapeutka, ktorá vás privíta kúpeľom nôh ako vstupným rituálom a relax pokračuje aj po masáži šálkou čaju v súkromnej odpočinkovej miestnosti.

Wellness (Relaxačná zóna pre dokonalý oddych)

Súčasťou spa je aj wellness centrum s tromi saunami, vnútornou vírivkou, ochladzovacím vedrom s pravou tatranskou vodou, či bazénom s masážnymi prvkami. Vo fínskej saune vás uvoľní naša autentická vonná esencia, namixovaná špeciálne pre náš hotel. Z odpočinkovej časti s vyhrievanými ležadlami je fenomenálny výhľad priamo na Lomnický štít.

Fitness

Fitness centrum je vybavené profesionálnymi strojmi a v prípade pekného počasia je skvelou alternatívou vonkajšia work-out zóna OCTAGO.

Gastronómia (Nezabudnuteľné gurmánske zážitky)

Všetky Vaše ďalšie očakávania hotel splní svojimi nadštandardnými službami tradičnej slovenskej gastronómie v inovatívnom a modernom prevedení. Jedálny lístok je zostavený uznávaným šéfkuchárom Petrom Ďurčom, členom elitného Gourmet klubu. Kuchári, someliéri, baristi a barmani sa s potešením postarajú, aby ste si z pobytu vo Vysokých Tatrách odniesli nezabudnuteľné gastronomické zážitky. Zatiaľ čo na raňajkách vás čakajú bohaté bufety, večere sú oslavou jedla, prehliadkou kulinárskeho umenia v 4-chodovom servírovanom menu.

Adult-Friendly

Okrem toho je Hotel Lesná od roku 2018 Adult-Friendly hotelom, čo znamená, že pri poskytovaní akýchkoľvek služieb myslí predovšetkým na potreby dospelých. Snahou bolo vytvoriť priestor, kde by si mohli dospelí nerušene oddýchnuť a vychutnávať si pokoj, ktorý predurčuje lokalita hotela, vyzdvihnúť to, v čom bol hotel aj doteraz výnimočný – oddych v luxusnom štýle, a aby si hostia mohli naplno užívať originálne služby, ktoré hotel ponúka.

Špeciálna ponuka

Adult friendly Hotel Lesná

Rezervujte si pobyt