FAQ

 • AKÉ SÚ OTVÁRACIE HODINY?

  Lesná Spa by L’OCCITANE je otvorené každý deň od 14:00 – 22:00, s rezerváciou a je prístupné aj pre mimo hotelových hostí. Tel. č. +421 917 220 414.

 • KEDY BY SOM MAL(A) NA OŠETRENIE PRÍSŤ?

  Prosíme vás, pre vaše pohodlie, príďte 15 minút pred vašim ošetrením. V prípade vášho meškania, bude čas vami objednanej procedúry skrátený, v závislosti od doby meškania, aby nedošlo k narušeniu nasledujúcich objednávok. Ošetrenie bude účtované v plnej cene. Pre návštevníkov Lesná Spa by L’Occitane je v priestoroch SPA k dispozícii Infrasauna. Využitie sauny pred masážou je bezplatné v prípade objednávky akéhokoľvek ošetrenia.

  120 min. / 124 €

 • AKO SI OBJEDNAŤ OŠETRENIE?

  Aby ste si objednali ošetrenie pre vás najvhodnejšie, odporúčame vám skontaktovať sa s tímom recepcie Spa, ktorý vám odporuči vhodné ošetrenie aj čas. Hoteloví hostia môžu zavolať zo svojej hotelovej izby na klapku 2006. Mimohotelových hostí prosíme kontaktovať nás na tel.č. +421 917 220 414. Odporúčame vám, aby ste si vami vybrané ošetrenie zarezervovali v predstihu a zabezpečili si ho tak vo vami zvolenom čase.

 • AKÉ SÚ SPA PRAVIDLÁ?

  Lesná Spa by L’OCCITANE je miesto oddychu a pokoja. Z dôvodu pohodlia všetkých návštevníkov vás prosíme, aby ste si vypli svoj mobilný telefón a rešpektovali príjemný priestor plný pokoja. V Spa nie je povolené fajčenie. Do Lesná Spa by L’OCCITANE je vstup povolený osobám starším ako 16 rokov. Lesná Spa by L'OCCITANE poskytuje každému klientovi vlastnú šatňovú skrinku. Počas vášho pobytu v Spa vám poskytneme župan, uteráky, jednorázové papuče a vybavenie potrebné pre váš pobyt v Spa. Vedenie nenesie žiadnu zodpovednosť za osobné predmety zabudnuté v Spa.

 • ČO AK MÁM ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY?

  Vrelo vám odporúčame, aby ste nás počas rezervácie upozornili na akékoľvek zdravotné problémy, alergie, zranenia, ktoré môžu ovplyvniť vašu procedúru. Naši odborníci vám navrhnú najvhodnejšie ošetrenie s ohľadom na váš zdravotný stav. Naše masáže sú zamerané na pohodlie a relaxáciu, ich význam nie je terapeutický ani liečebný.

 • MÁTE K DISPOZÍCII DARČEKOVÉ POUKÁŽKY?

  Áno, vystavujeme poukážky na sumu alebo na ošetrenie podľa vlastného výberu. Obdarujte niekoho výnimočného. Darčekové poukážky sú nenávratné, nedajú sa vymeniť za hotovosť a je potrebné preukázať sa nimi na recepcii pred obdržaním ošetrenia.

 • MÁTE K DISPOZÍCII PERMANENTKY?

  Áno, 5-15 vstupov do wellness centra (bazén a Hot zóna) si môžete zakúpiť vo zvýhodnenej cene na hotelovej alebo spa recepcii. Preukázať sa permanentkou je potrebné pri príchode do wellness centra. Každá osoba sa musí preukázať vlastnou permanentkou, vstupy nie je možné prenášať na iné osoby.

 • AKÉ SÚ STORNO POPLATKY?

  Pre kompletnú rezerváciu ošetrenia v Spa je potrebné číslo kreditnej karty. Každé SPA ošetrenie, ktoré nebude stornované min. 6 hod. pred jeho začiatkom, bude účtované v 100% výške z ceny ošetrenia.

 • JE MOŽNÉ V SPA ZAKÚPIŤ OLEJE A PRODUKTY, KTORÉ POUŽÍVATE POČAS PROCEDÚR?

  Aby ste si mohli Spa zážitok preniesť aj do svojho domova, takmer všetky produkty, ktoré sú používané počas našich procedúr, je možné zakúpiť v priestoroch recepcie.

Špeciálna ponuka

Adult friendly Hotel Lesná

Rezervujte si pobyt